loading
  • Langmatz CZ s.r.o.

Reference

Referenční projekty: podzemní rozvaděče, kabelové šachty

V České republice se stále rozšiřuje množství použitých podzemních rozvaděčů firmy Langmatz CZ s.r.o. Nejznámějším  umístěním jsou bezesporu zahrady Pražského hradu, depo závodního okruhu v Mostě (autodrom), dodání kabelových šachet firmy Langmatz na akci nové stáčecí linky Plzeňského Prazdroje,  rozvaděče pro revitalizaci pražských náplavek a mnohá náměstí českých měst (například Klatovy, Znojmo, Kutná Hora, Ostrava Hrabůvka...). 

S přístroji pro dopravní signalizaci se prakticky setkáváme na mnoha křižovatkách českých měst, kde jsou umístěna designová chodecká tlačítka Langmatz. První chytré chodecké tlačítko je instalováno v Plzni
.

Podzemní rozvaděče jsou profesionálním a elegantním řešením pro připojení na elektrickou síť, popř. na vodovodní a kanalizační řad v místech konání kulturních akcí bez nutnosti instalovat provizorní rozvody, jde v podstatě o podlahovou přípojku ve venkovním provedení.

Polykarbonátové šachty, které vynikají svým zpracování, kvalitou a únosností dodáváme například na projekty výstaveb nových bytových komplexů.

Fotogalerie: Reference