loading
  • Langmatz CZ s.r.o.

Reference

Referenční projekty: podzemní rozvaděče, podzemní zásuvkový box, kabelové šachty, zemní zásuvková skříň

V České republice se stále rozšiřuje množství použitých podzemních rozvaděčů firmy Langmatz CZ s.r.o. Nejznámějším  umístěním jsou bezesporu zahrady Pražského hradu, depo závodního okruhu v Mostě (autodrom), dodání kabelových šachet firmy Langmatz na akci nové stáčecí linky Plzeňského Prazdroje, rozvaděče pro revitalizaci pražských náplavek a mnohá náměstí českých měst (například Klatovy, Znojmo, Kutná Hora, Ostrava Hrabůvka...).
S přístroji pro dopravní signalizaci se prakticky setkáváme na mnoha křižovatkách českých měst, kde jsou umístěna designová chodecká tlačítka Langmatz. První chytré chodecké tlačítko je instalováno v Plzni.

Podzemní rozvaděče jsou profesionálním a elegantním řešením pro připojení na elektrickou síť, popř. na vodovodní a kanalizační řad v místech konání kulturních akcí bez nutnosti instalovat provizorní rozvody, jde v podstatě o podlahovou přípojku ve venkovním provedení.
Polykarbonátové šachty, které vynikají svým zpracování, kvalitou a únosností dodáváme například na projekty výstaveb nových bytových komplexů.

Dokončení - prosinec 2022:

Montáž základu k DC dobíjecí stanici Alpitronic HYC 300 pro ČEZ Elektromobilita

Praha, nabíjecí hub v arealu McDonald's Praha-Kbely

Dokončení léto 2022:

Masarykovo náměstí (Karviná), Dvořákovo nábřeží (Praha)

Karviná (Masarykovo nám.): 
2 rozvaděče EK800:
- první rozvaděč - přenesení technologie pro napájení kašny na náměstí z výlohy v domě do chodníku
- druhý rozvaděč - přípojné zásuvkové body pro dočasné akce na náměstí 

Praha (Dvořákovo/Rašínovo náb.):
- cca 60 párů rozvaděčů EK600/ EK800 podel hrany nábřeží - jeden rozvaděč na elektro přípojky a druhý rozvaděč na přípojku vody a odvod spláškové kanalizace z lodí

Fotogalerie: Karviná

Fotogalerie: Praha

Fotogalerie: podzemní zásuvkový box