loading
  • Langmatz CZ s.r.o.

Chodecké tlačítko budoucnosti CROSSGUIDE EK 533

03.09.2018
Chodecké tlačítko budoucnosti CROSSGUIDE EK 533

Chodecké tlačítko budoucnosti CROSSGUIDE EK 533

Nabízíme nové chytré chodecké tlačítko CROSSGUIDE - přístroj pro jakékoli napětí se postará o bezpečnou mobilitu chodců a zrakově postižených osob

VIDEO: Tlačítka pro chodce CROSSGUIDE = univerzální napětí

Výhody a možnosti tlačítka pro chodce CROSSGUIDE

  • Nabízíme nové chytré chodecké tlačítko CROSSGUIDE - přístroj pro jakékoli napětí se postará o bezpečnou mobilitu chodců a zrakově postižených osob (EK 533).
  • Signalizační tlačítko pro chodce crossguide od společnosti Langmatz je inovativní výrobek s vlastnostmi osvědčenými v praxi.
  • Tento přístroj splňuje všechny praktické požadavky. V přístroji je již integrováno akustické zařízení, závislé na dopravním hluku.
  • Kompaktní a stabilní konstrukce chrání přístroj před vandalismem.
  • Města si mohou nechat přístroje CROSSGUIDE označit městským znakem.
  • V tlačítku jsou integrovány vstupy pro budoucí technologie a aplikace, které budou v této oblasti ve smart cities využívány, např. blue tooth technologie ve spojení s aplikací v mobilech.
  • Signalizační tlačítka pro chodce Langmatz se osvědčily v silničním provozu.
  • Instalace chodeckého tlačítka budoucnosti byla uskutečněna poprvé v ČR  dne 2.11.2017 v Plzni firmou EVÚS Jaroslav Sejpka Plzeň, dodavatel firma LIC technika, kontrolu funkčnosti provedl pan Christoph Saller zástupce německého výrobce firmy Langmatz.

O firmě LIC technika, s.r.o.

Psal se rok 1963, kdy pan Hanz Langmatz založil v Garmisch-Partenkirchenu závod LIC Langmatz Industrie Chemie a začal s 5 spolupracovníky zpracovávat plasty - polyethylen a posléze také polykarbonát. Firma Langmatz se více než 50 let specializuje na systémová technická řešení pro telekomunikace, oblast silnoproudu a signalizační techniku a pro svá inovativní řešení získává početná ocenění (například: 2016 AOK Bayern - 2.místo v kategorii Zdravý management; 2015 GreenTec Award mezi prvními třemi v kategorii Recyklace a náhradní zdroje, 2013 WPC Inovationspreis Kolín v kategorii Produktový vývoj a design). Na trh České republiky vstoupila firma Langmatz společně se Západočeskou energetikou a.s. v roce 1998 pod názvem LIC®technika, s.r.o., která má sídlo v Klatovech. Dnes je firma LIC technika, s.r.o. dceřinnou společností firmy Langmatz GmbH sídlící v Garmisch-Partenkirchenu.

LIC technika, s.r.o.
Adresa: Dr.Sedláka 763,339 01 Klatovy
E-mail: lic@lic.cz
Telefon: +420 376 555 711
Web: www.lic.cz