loading
  • Langmatz CZ s.r.o.

Podzemní zásuvkový box Langmatz nevyžaduje betonářské práce

12.03.2024
Podzemní zásuvkový box Langmatz nevyžaduje betonářské práce

Podzemní zásuvkový box Langmatz nevyžaduje betonářské práce

Garantujeme výhodu pro zrychlení vašeho projektu! Zemní zásuvková skříň Langmatz umožňuje zrychlenou realizaci základu pod dobíjecí stanici.

Máme radost z realizace projektu v Opavě, kde jsme společně s naším partnerem EV Solutions vybudovali základ pod veřejnou dobíjecí stanici. Zemní zásuvková skříň Langmatz umožňuje rychlejší a snazší montáž dobíjecích stanic.

Celá realizace byla zhotovena včetně výkopových prací za jeden den díky instalaci kabelové šachty Langmatz CZ. Tato prefabrikovaná kabelová komora umožňuje zrychlenou realizaci základu pod dobíjecí stanici, jelikož nevyžaduje betonářské práce a následné schnutí či promrznutí.

Dodána a nainstalována byla rychlodobíjecí veřejná stanice Alpitronic Hypercharger HYC_300, která má aktuální maximální výkon 75 kW. Díky osvědčené modulární technologii podzemního rozvaděče lze tuto dobíjecí stanici v budoucnu dovybavit dalšími výkonovými moduly, a získat tak dobíjecí výkon až 300 kW. Další úspěšná instalace podzemního zásuvkového boxu je za námi a těšíme se na následující společné projekty s EV Solutions s.r.o.

Poznámka pro projektanty: Přemýšlíte, zda zvollit výsuvný energetický sloupek nebo raději bezpečnou výklopnou technologii? Podívejte se na výhody výklopných energetických sloupků.