loading
 • Langmatz CZ s.r.o.

Máte minimálně 10 důvodů, proč zvolit zemní kabelové šachty od LIC technika, s.r.o.

22.09.2017
Máte minimálně 10 důvodů, proč zvolit zemní kabelové šachty od LIC technika, s.r.o.

Máte minimálně 10 důvodů, proč zvolit zemní kabelové šachty od LIC technika, s.r.o.

Potřebujete pro váš stavební projekt kvalitní modulární kabelové šachty? Máme pro vás 10 důvodů, proč byste se měli obrátit na nás!

10 výhod zemních kabelových šachet od LIC technika, s.r.o.

 1. Námi dodávané prefabrikované šachty pro kabely mají připravená místa k proražení v šachtě, stejně tak adaptéry k proražení, pružné adaptéry k vyříznutí, šachty mají připravené pravoúhlé otvory a oceníte také možnost stupňovitých ucpávek do průchodkových adaptérů.

 2. Další výhodou je VarioModul k rámům

 3. Můžete si vybrat z pestré nabídky poklopů (betonový, litinový, k zadláždění, poklop ze slzičkového plechu, polykarbonátový poklop). Poklopy systémových kabelových šachet mohou mít různé uzavírání (colt telenet klíč, LIC lock, šestihran klíč, šroub imbus či mohou být bez uzavírání).

 4. Nabízíme varianty pro dna šachet, dno s odvodem vody, poklopy s pružnou vložkou, transportní ložení šachty či žárově zinkované ocelové části šachet.

 5. Nabízíme modulární šachty (libovolná kombinace základu šachty s různými typy rámů, nabízíme modelové řady s označením EK 268, EK 278, EK 358, EK 368, EK 378, EK 478, EK 628, EK 288, EK 338, EK 648, EK 388, EK 328, EK 508, EK 428, EK 708, EK 728, EK 738, EK 748.

 6. Dále máme v nabídce ekonomické kompaktní šachty

 7. Šachty s označením Basicline oceníte všude tam, kde není vysoký požadavek na zatížení.

 8. Samozřejmě také nabízíme vešketeré potřebné příslušenství ke kabelovým šachtám jako jsou těsnění průchodky, výšková vyrovnání, zdvihací háky, adaptační desky, zavírací desky, průchodkové adaptéry, stupňovité ucpávky, redukce, nástroje k fixaci uzavírání, objímkové vložky a držáky, krytky, variomodul, spojovací sady, stupadlový systém, nástroje k demontáži.

 9. Můžete se spolehnout na zkušený a profesionální tým. Mateřská firma Langmatz se více než 50 let specializuje na systémová technická řešení pro telekomunikace, oblast silnoproudu a signalizační technik.

 10. Firma staví na revoluční technologii 3D-ribFrame, která dovoluje vyrábět extrémně pevné produkty s nízkou hmotností, které jsou zároveň odolné proti povětrnostním vlivům, vysoké teplotě i chemickým látkám. Zemní kabelové šachty LIC z polykarbonátu vyrobeného za pomoci 3D-ribFrame technologie snesou zatížení až 40 tun.

O firmě LIC technika, s.r.o.

Psal se rok 1963, kdy pan Hanz Langmatz založil v Garmisch-Partenkirchenu závod LIC Langmatz Industrie Chemie a začal s 5 spolupracovníky zpracovávat plasty - polyethylen a posléze také polykarbonát.

Firma Langmatz se více než 50 let specializuje na systémová technická řešení pro telekomunikace, oblast silnoproudu a signalizační techniku a pro svá inovativní řešení získává početná ocenění (například: 2016 AOK Bayern - 2.místo v kategorii Zdravý management; 2015 GreenTec Award mezi prvními třemi v kategorii Recyklace a náhradní zdroje, 2013 WPC Inovationspreis Kolín v kategorii Produktový vývoj a design)

Na trh České republiky vstoupila firma Langmatz společně se Západočeskou energetikou a.s. v roce 1998 pod názvem LIC®technika, s.r.o., která má sídlo v Klatovech.

Dnes je firma LIC technika, s.r.o. dceřinnou společností firmy Langmatz GmbH sídlící v Garmisch-Partenkirchenu.