loading
  • Langmatz CZ s.r.o.

Podzemní rozvaděče od LIC TECHNIKA najdete po celé ČR

24.08.2017
Podzemní rozvaděče od LIC TECHNIKA najdete po celé ČR

Podzemní rozvaděče od LIC TECHNIKA najdete po celé ČR

V České republice stále narůstá počet míst, kde se můžete setkat s realizací podzemních rozvaděčů od LIC Technika.

Jsme hrdí na rostoucí oblíbenost aplikací podzemních rozvaděčů LIC technika v České republice. Námi dodávané rozvaděče jsou profesionálním a elegantním řešením pro připojení na elektrickou síť, případně na vodovodní a kanalizační řad v místech konání kulturních akcí bez nutnosti instalovat provizorní rozvody, jde v podstatě o podlahovou přípojku ve venkovním provedení. Na jakých místech můžete naše rozvaděče a polykarbonátové šachty potkat?

  • zahrady Pražského hradu
  • depo závodního okruhu v Mostě (autodrom)
  • náměstí v Klatovech
  • náměstí ve Znojmě
  • LIC technika právě v těchto dnech ukládá podzemní rozvaděče EK600 na náměstí v Plané u Mariánských Lázní
  • kabelové šachty firmy Langmatz jsme dodali na akci nové stáčecí linky Plzeňského Prazdroje

Nutno dodat, že kromě kabelových šachet a podzemních rozvaděčů se s našimi produkty setkáváte na mnoha křižovatkách českých měst. Jsme totiž specialisté také na přístroje pro dopravní signalizaci a naše žlutá designová chodecká tlačítka LIC zná snad opravdu každý.

O firmě LIC technika, s.r.o.

Psal se rok 1963, kdy pan Hanz Langmatz založil v Garmisch-Partenkirchenu závod LIC Langmatz Industrie Chemie a začal s 5 spolupracovníky zpracovávat plasty - polyethylen a posléze také polykarbonát.

Firma Langmatz se více než 50 let specializuje na systémová technická řešení pro telekomunikace, oblast silnoproudu a signalizační techniku a pro své inovativní řešení získává početná ocenění (například: 2016 AOK Bayern - 2.místo v kategorii Zdravý management; 2015 GreenTec Award mezi prvními třemi v kategorii Recyklace a náhradní zdroje, 2013 WPC Inovationspreis Kolín v kategorii Produktový vývoj a design)

Na trh České republiky vstoupila firma Langmatz společně se Západočeskou energetikou a.s. v roce 1998 pod názvem LIC®technika, s.r.o., která má sídlo v Klatovech.

Dnes je firma LIC technika, s.r.o. dceřinnou společností firmy Langmatz GmbH sídlící v Garmisch-Partenkirchenu.