loading
 • Langmatz CZ s.r.o.

Kabelová komora - více informací k šachtám

Kabelová komora se zatížením až 40 tun

Kabelová komora je součástí chytrého řešení pro inženýrskou výstavbu ve městech. Na této stránce vám představíme výhody kabelových komor Langmatz, zajímavá videa a další užitečné informace týkající se využití propojovacích kabelových komor s dlouhou životností. Námi dodávané kabelové komory mohou mít zatížení až 40 tun. V naší nabídce rovněž naleznete podzemní rozvaděče, zemní zásuvkové skříně a odolné zabezpečené kabelové šachty.

VIDEO: Kabelová komora Langmatz

Kabelová komora Langmatz nabízí 10 výhod

K čemu je kabelová komora využívána? Šachta lze použít jako protahovací či odbočná. V komoře lze v umisťovat spojky, koncovky či T-odbočky v kabelových sítích pro rozvod elektrické energie, sdělovacích i optických kabelů, vody (pitné i odpadní), plynu, stlačeného vzduchu a podobně. Zde je 10 hlavních výhod našich kabelových komor:

 1. Komora se využívá ke kontrole, opravě, výměně a instalaci nových kabelů
 2. Systémová kabelová propojovací komora Langmatz má dlouhou životnost
 3. Zatížení komory může být až 40 tun
 4. Kabelová komora Langmatz má přednastavitelné průchody již z výroby.
 5. Jde o stále pevnou a flexibilní alternativu k betonovým kabelovým šachtám.
 6. Kabelová komora je vyrobena z kvalitního polykarbonátu za pomoci patentované 3D-ribFrame technologie
 7. Komora vám přinese úsporu nákladů díky nízké hmotnosti, modulární výstavbě a dodávce připravené k montáži.
 8. Kabelová komora Langmatz zajišťuje jednoduché přetrasování stávajících kabelovodů díky otevřeným šachtovým rámům
 9. Garance snadné integrace komory do exteriéru díky volbě poklopu (litina, beton, slzičkový plech nebo zadlážditelný poklop)
 10. U kabelové komory si můžete zvolit typ ochrany před neoprávněným vstupem. Nabízíme různé varianty zavírání (šestihran nebo vnitřní šestihran, speciální zavírání fungující jako zámek - k otevření nutný originální klíč).
Mohlo by vás zajímat: Je pro váš projekt vhodná výsuvná technologie nebo raději zvolíte bezpečný výklopný sloupek? Jsme připraveni vám pomoci s posouzením vhodnosti výsuvného energetického sloupku. Doporučujeme vám využít alternativní ověřené řešení v podobě výklopné technologie Langmatz.
Ještě jedna výhoda: Garantujeme výhodu pro zrychlení vašeho projektu. Podzemní zásuvkový box nevyžaduje betonářské práce.

Výhody, provedení, charakteristika, příklady použití kabelové komory